Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

 

Tuż po świetnym występie drużyny U-10 w Brunarach na TORPIE CUP, przyszła pora na ich starszych kolegów z rocznika 2010. 

W zawodach udział wzięły obie nasze grupy A trenera Pawła oraz B trenera Adama.

Nasze drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony! Grupa A zajęła drugie miejsce w Lidze Mistrzów i całym turnieju, natomiast grupa B wygrała Ligę Europy ostatecznie plasując się na 5 pozycji. 

 

Podopieczni trenera Adama w fazie grupowej rywalizowali z Podhalaninem Biecz, Dunajcem Nowy Sącz oraz Okocimskim Brzesko, nasza drużyna rozkręcała się z meczu na mecz aby w drugiej fazie LIGA EUROPY pokazać moc. Dwa zwycięstwa z Dunajcem i Staszkówką Jelna oraz remis z Cieniawą dały nam pierwsze miejsce w tej grupie! Cieszy również bilans bramkowy w drugim etapie 9-2! Najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany Jakub Olszak - brawo! 

Skład: Olszak - Hebda, Tokarczyk, Markiewicz, Krzak, Sarata, Potoniec, Szopiński, Gasparski, Skoczeń. Trener: Adam Markiewicz 

 

Drużyna trenera Pawła w pierwszej fazie rywalizowała z Staszkówką Jelna, Beskidzką AP oraz Cieniawą. Druga faza to awans do LIIGI MISTRZÓW gdzie rywalizowaliśmy z najlepszymi zespołami turnieju; Beskidzką, Okocimskim oraz Podhalaninem. Jak przyznaje trener oraz zawodnicy nasza gra nie zachwyciła, było w niej wiele prostych błędów oraz wysoka nieskuteczność pod bramką rywali. Pomimo gorszej dyspozycji plasujemy się na drugim miejscu przed Okocimskim a za gospodarzami Beskidzką AP. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Jakub Trojan.

Skład: Tomasiak - Trojan, Głębocki, Jabłoński, Łubik, Stawiarski, Zarabski, Bochniarz. Trener: Paweł Marduła 

 

Królem strzelców turnieju został JAKUB TROJAN, który zdobył 8 bramek - gratulacje! 

 

 

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl