Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika


Za nami FINAŁ MINIMISTRZOSTW MAŁOPOLSKI - Skills League dla rocznika 2012! 

 

W rozgrywkach zagrała nasza drużyna z trenerem Maćkiem. Turniej miał inną formę niż tradycyjne rozgrywki halowe, mianowicie gra toczyła się 3x3 na cztery bramki. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności piłkarskie, czas reakcji oraz orientację na boisku. Nasza drużyna spisała się na medal, z każdym kolejnym zjazdem grając coraz lepiej. Serdeczne podziękowania dla organizatorów za możliwość udziału oraz za możliwość rozwoju! Dziękujemy.

 

 

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl