Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

Po ponad miesięcznej przerwie z dużym „głodem” wrócili zawodnicy trenera Pawła. W ostatnią niedzielę rywalizowaliśmy w Łukowicy na turnieju Park M Ligi Popradzkiej, gdzie po słabszym początku chłopcy rozkręcali się z meczu na mecz. Zadaniem naszej drużyny było eliminowanie błędów z poprzedniego meczu, co pozwoliło finalnie zając pierwsze miejsce w turnieju. W zawodach tych wystąpiła również drużyna trenera Adama Sokoliki 2010B.

Trzy dni później rywalizowaliśmy w Starym Sączu w XXIX Mistrzostwach MZPN Podokręgu Nowy Sącz, gdzie nasza drużyna na własnym parkiecie w każdym meczu grała bardzo efektownie, tworząc wiele ciekawych akcji i sytuacji bramkowych. W obronie zagraliśmy również bardzo dobrze, o czym świadczy czyste konto „Miliona” przez cały turniej. Kończymy na pierwszym miejscu i uzyskujemy awans do finałów strefowych, w których to zmierzymy się z triumfatorami podokręgów - Limanowa, Gorlice i Nowy Targ. W turnieju tym zagrała również drużyna Sokolików 2011 trenera Pawła, która również spisała się bardzo dobrze, zabrakło nam tylko jednej bramki żeby awansować do półfinałów zawodów.

Relacja trenera:  Grupa 2010/11A z uwagi na długi okres roztrenowania, miała spore problemy z powrotem na swój wysoki poziom gry. Dzięki zaangażowaniu wszystkich zawodników oraz dużej intensywności treningów powoli udaje się nam, odrobić zaległości. Turnieje halowe to dla nas okazja do porównania swoich umiejętności wśród rówieśników oraz wyłapywanie błędów w grze, które później staramy się poprawić na treningach. Przed nami kolejne turnieje, które sprawiają dzieciom wiele radości, a także pozwalają podnosić nasze umiejętności piłkarskie.

 

 

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl