Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

 

W niedzielę dwie nasze drużyny rywalizowały w turnieju GORCE CUP 2021 w Łącku. 

  

Swoje MAŁE WIELKIE święto miała grupa 2015, która rozegrała swój pierwszy turniej w życiu!

Było to dla naszych podopiecznych ogromnie emocjonujące doświadczenie. Mnóstwo radości towarzyszyło Sokolikom na parkiecie hali w Łącku. Z uśmiechem na ustach podchodziliśmy do każdego meczu i z każdego staraliśmy się wyciągnąć jak najwięcej wniosków. 

 

Występy w turniejach dziecięcych to dla nas okazja do świetnej zabawy z innymi klubami, gdzie dzieci uczą się nie tylko gry w piłkę, ale również dyscypliny, przepisów gry oraz rywalizacji z innymi drużynami.

 

Trenerzy Maciek i Paweł sporo czasu poświęcili na pokazanie dzieciom jak wyglądają takie turnieje, jak należy się zachować oraz omówili podstawowe zasady w rywalizacji 3+1. Serdeczne podziękowania dla rodziców za pozytywne nastawienie dzieci zarówno przed jak i po meczach. 

 

W nagrodę za udział oraz świetną zabawę nasi podopieczni dostali MEDALE, które dla większości będą miały szczególne znacznie, gdyż to ich pierwsza taka nagroda.

 

 

 

Od samego rana swoje mecze rozgrywała grupa 2013 trenerów Krzyśka i Roberta. Sporo minut na boisku, mnóstwo pojedynków 1x1 i pięknych akcji drużynowych.  Był to kolejny występ, gdzie dzieci nabierają doświadczenia, a trenerzy mogą porównać postępy swojej drużyny z rówieśnikami z innych klubów.

 

SOKOLIKI THE BEST! TAK BYŁO I JEST!

 

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl