Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

 

 X MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SOKOLIKA za nami!

 

Stary Sącz po raz kolejny gościł niesamowitych dziesięcioletnich piłkarzy! Turniej Sokolika każdego roku przyciąga wiele fantastycznych drużyn, kolejny raz poziom zawodów nie rozczarował i mogliśmy oglądać i zmierzyć się ze świetnymi ekipami! Girona FC, Lokomotiv Kijów, Zbrojowka Brno, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin, Wisła Kraków i wiele więcej klubów piłkarskich sprawiło, że miniony weekend w Starym Sączu był wielkim wydarzeniem.

 

Fundacja JA TEŻ MAM MARZENIA z Tomaszem Popielą na czele, sprawiają, że nasze małe miasteczko przeżywa oblężenie kibiców z całego świata. Wzorowa organizacja, świetna zabawa i wysoki poziom sportowy zawsze towarzyszy turniejom organizowanym przez Tomka.

 

Dla naszego klubu były to prawdziwe Mistrzostwa Europy! Sokoliki dzielnie walczyły na boiskach Starosądeckiego Sokoła, zostawiając tam wiele potu i sił. Nasi młodzi dzielni piłkarze urodzeni w 2011 roku, stoczyli prawdziwe piłkarskie boje, pokazując się z dobrej strony. Rywalizacja z tak mocnymi przeciwnikami dodatkowo zmotywowała nas, i mogliśmy wiele razy oglądać fantastyczne obrony oraz sporo strzelonych bramek.

 

Dodatkowym motorem napędowym naszej drużyny byli kibice! Kiedy tylko Sokoliki wchodziły na mecz, w Starym Sączu było głośno, nasi kibice nie zawiedli i mocno dopingowali naszych bohaterów. Ogromne podziękowania dla Was!

 

UKS Sokoliki reprezentowali:

Mateusz Wojak, Aleksander Stawiarski, Jakub Bielak, Antoni Szarota, Jakub Chochorowski, Bartosz Czyżycki, Jakub Górski, Jan Kawka, Jakub Tudaj, Tomasz Tajstra, Kasia Oświęcimka i Jan Głębocki. Trener – Paweł Marduła.

 

Zdjęcia: Marcin Oświęcimka

 

 

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl