Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

 

 

Sokoliki zagrały w Łącku!

 

Niemal 80 sokolików w 8 drużynach zagrało w Łącku, w turnieju z okazji dnia dziecka zorganizowanym przez UKS Gol Łącko.

Wystąpiliśmy we wszystkich kategoriach wiekowych od 2015 do 2010! Nasze drużyny spisały się fantastycznie, pokazując świetną grę, mnóstwo radości i wyciągając wiele wniosków z rywalizacji z rówieśnikami.

 

Rocznik 2015 – Trener Maciej Jarzębak

Był to drugi turniej dla naszej najmłodszej drużyny i pierwszy na świeżym powietrzu. Wiele strzelonych bramek oraz pasjonujące mecze sprawiły, że nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Ogromna radość dzieciaków, super doping rodziców i zadowolenie trenera – tak można opisać występ drużyny złożonej z dzieci urodzonych w 2015 roku. Organizatorzy wyróżnili ANTKA ZAJĄCA wręczając mu statuetkę najlepszego bramkarza turnieju! Brawo Antek!  

 

Rocznik 2014 – Trener Marcin Rembiasz

Ogromna radość z gry towarzyszyła podopiecznym trenera Marcina na boisku w Łącku. Nasza drużyna pokazała moc, rozgrywając świetne mecze, piękne akcje i mnóstwo strzelonych goli. Podobnie jak ich młodsi koledzy, schodzili z każdego meczu z uśmiechami na ustach, co sprawia w nas dodatkową radość.  Organizatorzy wyróżnili LEONA PRZESŁAWSKIEGO wręczając mu statuetkę najlepszego bramkarza turnieju! Brawo Leon!

 

Rocznik 2013 – Trenerzy Krzysztof Szewczyk i Robert Mysior

Podopieczni duetu trenerskiego z rocznika 2013, również spędzili sporo czasu na boisku, rywalizując z rówieśnikami z innych klubów. Mnóstwo pracy włożonej w grę będzie skutkować w przyszłości rozwijaniu się ogromnemu potencjału, który drzemie w tej grupie.

Wszystkie trzy najmłodsze grupy rywalizowały bez klasyfikacji, dzięki czemu każde dziecko mogło poczuć się zwycięzcą!

 

2012 – Trener Maciej Jarzebak

Trener Maciek podzielił grupę na dwie drużyny, które dzielnie walczyły i bardzo często pokazywał kawał dobrej gry drużynowej. Jedna z drużyn przeszła jak burza przez fazę grupową wygrywając wszystkie mecze, nie tracąc przy tym bramki. W finale spotkaliśmy się z Uranem Łukowica – był to finał na miarę Mistrzostw Europy, gdzie rodzice obu drużyn mocno dopingowali swoje pociechy. Zawodnicy z Łukowicy wygrali to spotkanie 1-0, ale jesteśmy zadowoleni z przebiegu całego turnieju i mnóstwo serca włożonego w grę naszej drużyny. Organizatorzy wyróżnili ANTKA SIEMIENCA wręczając mu statuetkę KRÓLA STRZELCÓW turnieju. Brawo Antek!

 

2011 – Trener Paweł Marduła

Drużyna, która tydzień temu dzielnie walczyła w Turnieju Sokolika, znów pokazała moc i świetną grę wygrywając wszystkie spotkania i pewnie wygrywając turniej! Dodatkowo chłopcy świętowali urodziny swojej koleżanki z drużyny KASI, przygotowując dla niej szpaler niczym w Lidze Mistrzów.

Organizatorzy wyróżnili BARTKA CZYŻYCKIEGO wręczając mu statuetkę najlepszego zawodnika turnieju! Brawo Bartek!

 

2010 – Trenerzy Paweł Marduła i Adam Markiewicz

Dwie drużyny z rocznika 2010 zagrały w turnieju z okazji dnia dziecka. Podopieczni trenera Adama, pokazali się z bardzo dobrej strony. W końcowej fazie bez zmienników pokazali, że potrafią rywalizować z mocniejszymi drużynami.

Grupa trenera Pawła na podium! Po dobrym turnieju i ciekawej grze kombinacyjnej, zdobywamy trzecie miejsce. Był to ostatni wspólny turniej tych zawodników, którzy wypływają z sokolikowego gniazka, by kontynuować przygodę z piłką nożną w starosądeckim SOKOLE! Dzękujemy! Organizatorzy wyróżnili MARCINA TOMASIAKA wręczając mu statuetkę najlepszego bramkarza turnieju!

 

Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji zdjęciowej!

 

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl