Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

Sokolikowy Dzień Dziecka

 

W sobotnie przedpołudnie wszystkie Sokoliki wraz z trenerami i rodzicami spotkały się na boisku Glinik, aby wspólnie spędzić dzień dziecka. Pogoda nas nie rozpieściła i częściowo przestraszyła nasze szeregi, ale delikatnie padający deszczyk nie przeszkodził w zabawie, w której wzięło udział ponad sto sokolików.

 

Byliśmy świadkami zaciętych meczów pomiędzy grupami, najciekawiej wyglądała rywalizacja 2013-2014! Gdzie z obu stron gra wyglądała bardzo ciekawie. Ciekawy mecz również zagrali chłopcy z grupy 2010B wraz z drużyną 2011. 

 

Gościliśmy wśród nas GOPR oraz Ochotniczą Straż Pożarną, dzięki czemu czas spędzony razem był bardzo ciekawie zagospodarowany.

Mogliśmy nie tylko zobaczyć sprzęt ratowniczo-gaśniczy, ale również sprawdzić go! Strażacy przygotowali dla nas hydronetkę, oraz węża strażackiego, dzięki czemu dzieciaki mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy.

Ratownicy z GOPRU natomiast przygotowali dla dzieciaków wspaniałą atrakcję  - ściankę wspinaczkową, która przyniosła bardzo duże zainteresowanie!

 

Podsumowaliśmy również nasz konkurs na najlepszego kibica naszej reprezentacji! Pamiątkowy medal oraz nagroda trafiły do Adama Słabonia z grupy 2013 – Gratulujemy!

 

Dodatkowo mieliśmy przyjemność zakończyć sezon oraz kilka wspaniałych lat w barwach UKSu chłopców z grupy 2010A, którzy od przyszłego sezonu będą reprezentować barwy starosądeckiego Sokoła. Napiszemy jeszcze o tym w kolejnym poście!

 

Dzieciaki co prawda przemoczone, ale bardzo uśmiechnięte! Dla nas najważniejsze jest to, aby dziecko wracało z naszych zajęć z uśmiechem na ustach! Dziękujemy, że byliście z nami.

 

Dziękujemy

OSP MOSZCZENICA WYZNA

GOPR

Marcin Oświęcimka

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl