Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

Uczniowski Klub Sportowy Sokoliki ogłasza JESIENNY nabór do grup treningowych!Zapraszamy zarówno dziewczynki, jak i chłopców na zajęcia próbne!

Przyjdź z dzieckiem i zobacz, jak wyglądają treningi i zajęcia dla najmłodszych.

 


1. Zapraszamy dzieci urodzone w latach 2015, 2016 i 2017 do zapisów na zajęcia. Oferujemy gry i zabawy dobrane do wieku dziecka, rozwijamy pasję, koncentrację i kreatywność. Dla naszych trenerów nie jest to tylko praca, ale PASJA, dzięki czemu każde zajęcia powodują u dziecka uśmiech na twarzy.


2. Twoje dziecko urodziło się w latach 2010 – 2014? Nigdy nie trenowało piłki nożnej i chce spróbować swoich sił? Sokoliki to idealne miejsce dzięki podziałowi na grupy dla początkujących i zaawansowanych dzieci, u nas nie będzie „za trudno” i każdy może zapisać się na zajęcia.


3. Tu zaczyna się piłka nożna! Zapraszamy również dzieci, które wykazują wysoki poziom piłkarski lub sprawnościowy. W naszych grupach zaawansowanych można nauczyć się jeszcze więcej sztuki piłkarskiej. Dzięki wielu turniejom, sparingom i meczom Twoje dziecko będzie mogło rywalizować z najlepszymi drużynami nie tylko w Polsce, ale również w Europie!Nie wiesz jak zacząć? To proste!

Odezwij się do nas telefonicznie, meilowo lub przyjdź z dzieckiem na treningi testowe.


Telefon: 505 752 007
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.Sokoliki the best! Tak było i jest!

 

 

 

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl