Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

 

 

W przepiękny weekend 03-05.09.2021 nasza grupa 2014 wraz z trenerami Marcinem i Pawłem, wzięła udział w niesamowitej przygodzie – Turnieju API CUP w Zakopanem. Dla naszych piłkarzy był to pierwszy tak duży turniej i pierwszy samodzielny wyjazd!

 

Dzieciaki szybko zaaklimatyzowały się w pensjonacie API i spędziły fantastyczny weekend pełen gry, zabawy, przygody oraz integracji.

 

Organizatorzy przygotowali dla nas wspaniałe atrakcje! Mogliśmy przejechać się bryczką konną po Zakopanem oraz największa przyjemność, czyli Termy! Dzięki tym „dodatkom” turnieje API są wyjątkowe i warto wracać do Zakopanego.

 

Co do samej gry w piłkę to jesteśmy wdzięczni za możliwość gry z tak dobrymi drużynami, od których możemy czerpać wiele nowych doświadczeń. Będzie to dla nas świetna lekcja, z której wyciągniemy wnioski i będziemy pracować nad nimi na treningach. Nasza zyskała nie tylko doświadczenia, ale również, pokazała wiele wspaniałych zagrań, strzelonych bramek oraz świetnych parad bramkarzy. Trenerom udało się zrealizować kilka założeń, na które zwracali uwagę przez cały weekend.

 

Takie wyjazdy dają również wiele cennych doświadczeń dla rodziców, którzy wzorowo integrowali się nie tylko między sobą, ale również z kibicami innych drużyn. Niezależnie od wyniku nasze dzieciaki mogły po każdym meczu poczuć się jak prawdziwi piłkarze, dostając sporo pochwał, oklasków i ciepłych słów – Dziękujemy!

 

Kadra: Przesławski, Tokarczyk, Dziarmaga, Mołdawa, Górka, Grabek, Dudek, Orłowski, Sikora P, Sikora A, Rogowski, Czajkowski, Kulig. Trenerzy: Marcin Rembiasz i Paweł Marduła

 

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl