Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

 
Sokoliki 2013 na Api..Pi...Pi...Pi... ⚽💪😁
 
 
Dużo dzieje się ostatnio w grupie - trenujemy, gramy co tydzień, a do tego piękna wiosna, że aż czasu brak na napisane relacji... 😉.
A ponieważ fotek już kilka było, to teraz kilka zdań o naszym ostatnim wyjeździe do Zakopanego. Wspaniały jak zwykle turniej, różnorodni po względem poziomemu i stylu grania tywale i jak zwykle przespany nasz start w dwóch pierwszych meczach. Budzimy się dopiero w meczu z APMT Limanowa i, mimo przegranej w końcówce) zaczynamy grać na swoim dobrym poziomie. Potem starcie JKS Jarosław (remis) i Football Project (wygrana) i pierwsze punkty. W sobotę rano zaliczamy termy Gorący Potok w Szaflarach, a po południu jeden remis i cztery zwycięstwa. W niedzielę dorzucamy dwie wygrane i ostatecznie dominujemy w grupie Ekstraklasa.
 
Podsumowanie:
Jesteśmy baaaaaardzo zadowoleni z tego, jak nasi chłopcy się zaprezentowali. Chyba coś zaskoczyło w ich postrzeganiu piłki nożnej, bo podejmowali taka grę jakiej się uczymy i jaką chcemy oglądać. Potwierdziła to zresztą gierka na wtorkowym treningu 😉.
 
Trudno oczywiście nie wspomnieć o niesamowitym wsparciu i poświęceniu naszych najlepszych kibiców. Gorący i głośny doping cuda działał i niósł nas do walki!
 
Sokoliki the Best!

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl