Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

Grupa 2014 podzielona na dwie drużyny, uczestniczyła dzisiaj w turnieju BESKIDZKA CUP w Brunarach. Turniej od samego początku stał na bardzo wysokim poziomie, nasze obie drużyny świetne spisywały się na parkiecie tocząc zacięte pojedynki. 

Jedna z drużyn przeszła przez wszystkie mecze jak burza wygrywając wszystkie spotkania! Był to pokaz dorbrej gry 1x1, świetnego wykończenia akcji oraz pomysłowości dzieciaków. Podziękowania dla opiekunów Adriana Tokarczyka oraz Dawida Zboźnia. 

 

Królem strzelców został wybrany nasz zawodnik MARCEL KULIG.

 

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl