Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

Trzy nasze drużyny rywalizowały w ostatni weekend na turniejach! Każda grupa pokazała się z dobrej strony! 

 

GRUPA 2013
 
W sobotę 4 grudnia zagraliśmy na turnieju w Brunarach. Organizatorem była Beskidzka Akademia Piłkarska.
Do zawodów przystaplismy z konkretnymi zadaniami szkoleniowymi. Cele postawione przed młodymi piłkarzami udało się osiągnąć. Efekt tego, nad czym mocno pracujemy szczególnie był widoczny w ostatnich dwóch meczach. Brawa dla chłopaków za ambicje i zaangażowanie 💪💪👍
 
Trenerzy: Krzysztof Szewczyk i Robert Mysior
 
GRUPA 2015
 
Tego samego dnia podopieczni trenera Macieja wzięli udział w turnieju o puchar wójta Łukowica.
Nasz klub reprezentowany był przez dwa zespoły. Rozegraliśmy mecze z takimi drużynami jak: Uran Łukowica, Płomień Limanowa, Helena Nowy Sącz i Biegoniczanka Nowy Sącz. Było mnóstwo pięknych bramek, dużo grania i przede wszystkim radość na twarzach młodych piłkarzy.
W sobotę 04.12 podopieczni trenera Macieja wzięli udział w turnieju o puchar wójta Łukowica.
Nasz klub reprezentowany był przez dwa zespoły. Rozegraliśmy mecze z takimi drużynami jak: Uran Łukowica, Płomień Limanowa, Helena Nowy Sącz i Biegoniczanka Nowy Sącz. Było mnóstwo pięknych bramek, dużo grania i przede wszystkim radość na twarzach młodych piłkarzy.
 
Trener: Maciej Jarzębak
 
 
GRUPA 2010
 
W niedziele na turniej do Łukowicy wybrała się nasza najstarsza grupa z rocznika 2010! Sporo minut na parkiecie, oraz ładną grę oglądaliśmy w naszym wykonaniu. Podopieczni trenera Adama rywalizowali z drużynami Uranu Łukwica, KS Laskovia oraz Helena Nowy Sącz.
 
 
Trener: Adam Markiewicz 
 

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl