Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

Sokoliki 2013 rozpoczęły wiosenny sezon! ⚽
 
26 marca wzięliśmy udział w turnieju CAREX CUP organizowanym przez TEAM Barcice. Po raz kolejny wystąpiły dwie nasze drużyny. Sokoliki "Czerwone" rozegrały łącznie 7 meczów o punkty turniejowe, z czego wygrywamy dwa ⚽💪.
 
Sokoliki "Granatowe" zagrały natomiast 8 meczów, wygrywając wszystkie spotkania. Tracimy tylko jedna bramkę, a do okazałego pucharu dorzucamy dwie nagrody indywidualne - Piotrek Zelek został najlepszym bramkarzem zawodów, a Antek Siemieniec najskuteczniejszym strzelcem. 🏆🏆🏆💪
 
Był to nasz pierwszy po zimie turniej grany w systemie 5+1. Cieszy bardzo płynne przejście z gry halowej. Brawa dla wszystkich zawodników za ładną dla oka grę piłką, pokaz całkiem niezłych już umiejętność oraz za zaangażowanie i ambicję. 👏👍💪
 
No i oczywiście wielkie podziękowania dla naszych jak zwykle fantastycznych Rodziców za cudowną atmosferę 👏👏😊

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl