Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

Zbieramy kolejne cenne doświadczenie biorąc udział w turnieju zorganizowanym przez UKS Gol Łącko. W zawodach wzięły udział cztery nasze drużyny; 2011, 2012, 2014 i 2015! 

 

Rywalizowaliśmy systemem każdy z każdym bez klasyfikacji, dzięki czemu nasi piłkarze spędzili na boisku mnóstwo czasu, rywalizując z rówieśnikami z takich klubów jak; Gol Łącko, Budowlani Jazowsko, Uran Łukowica, Ogniwo Piwniczna i Futbol Podegrodzie. 

 

Rocznik 2011 imponująco wygrał wszystkie swoje mecze strzelając mnóstwo bramek oraz tworząc ciekawe sytuacje. Wyróżnieniem indywidualnym zostali nagrodzeni Tomek Tajstra jako MVP oraz Kuba Kozak jako najlepszy bramkarz. 

 

Rocznik 2012, pomimo tego, że rywalizowali ze starszymi dali radę i mogliśmy podziwiać ciekawą grę, sporo ofensywnych akcji i ogromną ochotę do gry.

 

Rocznik 2014 - nasza najliczniejsza drużyna na turnieju pokazała moc! Rozpędzone Sokoliki świetnie spisały się w obronie oraz ataku dzięki czemu wyróżnienie indywidualne otrzymał Adrian Sikora (MVP Turnieju).

 

Rocznik 2015 - nasza najmłodsza drużyna wzmocniona MŁODSZYMI (2016) piłkarzami, również zostawiła po sobie dobre wrażenie, wiele ciekawych podań oraz mnóstwo radości sprawili kibicom oraz trenerowi najmłodsi nasi pilkarze.

 

Dziękujemy rodzicom za pomoc przy turnieju. 

 

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl