Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

 
Sokoliki 2013 na turnieju Steel Cup na boiskach Api! ⚽⚽⚽
 
 
W ostatni weekend mieliśmy wspaniałą okazję uczestniczyć w niesamowitym turnieju. Fundacja "Ja też mam marzenia" zaprosiła Sokoliki w gry w drugim z trzech najbardziej topowych turniejów w Polsce 👍👍. Grupa 2014 grała już w Bellsport Cup U-8, my w U-9 Steel Cup..., a już za kilka dni rocznik 2012 będzie reprezentował nasz Klub w Sokolik Cup!
 
My, czyli team 2013, oglądaliśmy i graliśmy z baaaardzo mocnymi rywalami - Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, MTK Budapeszt, Parasol Wrocław, Limanovia, GKS Katowice, Karpaty Lwów, Hammarby IF że Sztokholmu oraz AS Trencin i ekipy z Tallina i Daugavpils na dodatek! W jedenastu meczach zdobywamy tylko i aż! 4 punkty. Za to ogromny bagaż doświadczenia jaki zebraliśmy jest o wiele cenniejszy. A jeśli dodamy, że podglądaliśmy rewelacyjnie grające ekipy Porto, Benfiki, Sparty czy Stoke to udział w tej imprezie staje się jeszcze bardziej udany. Każdy z chłopaków zagrał solidnie i na miarę swoich możliwości, choć pewni jesteśmy, że ich potencjał ma sufit ciut wyżej 😉😊
 
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i oczywiście najcudowniejszym Kibicom-Rodzicom za gorący doping i wsparcie 👏👏💪💪
 
 
Sokoliki the Best!

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

Działalność UKS Sokoliki Stary Sącz została dofinansowana ze środków prewencyjnych PZU

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl