Logowanie Facebook Instagram YouTube

Stary Sącz Wspiera Nas
Urząd Miejski w Starym Sączu

Stary Sącz Międzynarodowy
Turniej Sokolika

 

Zgodnie z uchwałą zebrania sprawozdawczego z dnia 03.10.2019 roku, SKŁADKA CZŁONKOWSKA została ustalona na 60 złotych miesięcznie.

Równocześnie przegłosowano uchwałę, że na drugie i kolejne dziecko w rodzinie obowiązuje zniżka 50%, czyli 30 złotych miesięcznie.

 

Składkę członkowską prosimy wpłacać na konto Klubu:

nr konta 69 8816 0001 2001 0005 9721 0001

 W tytule: Imię i Nazwisko dziecka oraz rok urodzenia

 

 

Bardzo prosimy o terminowe wpłaty i regulowanie zaległości. Wyjaśnić tutaj trzeba, że składka nie jest zapłatą za treningi, w których uczestniczą dzieci.

Jest to stała dobrowolna, ale tez i obowiązkowa od momentu przystąpienia do Klubu składka członkowska całoroczna, a więc niezależna od tego, czy dziecko uczestniczy w zajęciach, czy nie.

Miejsce dla Sokolika w jego grupie treningowej jest cały czas.

 

Uwaga! Zgodnie z postanowieniami Statutu Klubu, istnieje możliwość czasowego zawieszenia członkostwa w Klubie, a więc i obowiązku opłacania składki. Fakt ten jednak trzeba zgłosić wcześniej trenerowi i Prezesowi. Prosimy o terminowe regulowanie składek. Miejmy świadomość, że ten Klub jest Klubem nas wszystkich, że jest Waszym Klubem. 

 

Chcesz sprawdzić stan swoich wpłat? Wypełnij formularz, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez Sokoliki Stary Sącz, jako administratora danych

Najnowsze informacje

Sprawdź bieżące klubowe wydarzenia

Liczby mowią same za siebie!

Sprwadź co wyróżnia klub Sokoliki Stary Sącz, oraz poznaj nasze mocne strony!

2012

Rok założenia

8

Trenerów

140

Dzieci

9

Grup treningowych

Kibicują nam:

UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ

Lokalizacja Adres klubu:
ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Mail Adres email:
kontakt@sokolikistarysacz.pl