MENU

Wiosenny Nabór - Zapraszamy!

Wiosenny Nabór - Zapraszamy!


WIOSENNY NABÓR DO SOKOLIKÓW. Zapraszamy chłopców i dziewczynki na TRENINGI PIŁKI NOŻNEJ. Czekamy na wszystkich chętnych urodzonych w latach 2013 - 2019

‼️WIOSENNY NABÓR DO SOKOLIKÓW‼️
Zapraszamy chłopców i dziewczynki na TRENINGI PIŁKI NOŻNEJ????
✅Czekamy na wszystkich chętnych urodzonych w latach 2013 - 2019????
✅Trenujemy w grupach zaawansowanych i początkujących, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie????
✅Oferujemy zajęcia próbne aby pokazać ile radości i świetnej zabawy może dać piłka nożna????
✅Informację i zapisy:
☎️505 752 007
????uks.sokoliki@op.pl
????W UKS Sokoliki Twoje dziecko będzie miało możliwość poprawić swoje umiejętności i technikę, a także rozwijać swoje zdolności fizyczne i psychiczne. Będzie mogło grać z innymi pasjonatami piłki nożnej, co pozwoli na nawiązywanie nowych znajomości i tworzenie przyjacielskich relacji.
????Szkółka piłkarska to także doskonała okazja do rozwoju charakteru i nauki pracy w zespole.
????Wraz z innymi zawodnikami dzieci ucząc się, jak ważne jest zrozumienie roli każdego gracza w drużynie i jak współpracować ze sobą, aby osiągać wspólne cele.
????Co więcej, piłka nożna to nie tylko sport, ale także sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Gra w piłkę to doskonały sposób na integrowanie się z innymi ludźmi, rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych oraz zwiększanie poczucia przynależności do grupy.
????Dlatego, jeśli szukasz sposobu na aktywne spędzenie czasu wolnego, bądź chcesz poprawić swoje zdolności sportowe, piłka nożna to idealny wybór. Bierz udział w treningach i meczach, ciesz się dobrą zabawą i zyskaj nowych przyjaciół!
✅Informację i zapisy:
☎️505 752 007
????uks.sokoliki@op.pl

Sokoliki the best! Tak było i jest</div