MENU

Nasza misjaGłównym i nadrzędnym celem naszej działalności jest promowanie sportu wśród najmłodszych. Mocno stawiamy na wyciągnięcie dzieci z domów, sprzed komputerów i zaproponowanie alternatywnego sposobu spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Chcemy zaszczepić w nich bakcyla ruchu dla zdrowia, zdrowego współzawodnictwa i czerpania z tego radości.

Mając na uwadze fakt, że w naszych strukturach trenuje z każdym rokiem coraz więcej dzieci w wieku od 4 do 12 lat, jesteśmy zmuszeni do poszerzenia naszej oferty oraz stawiania czoła coraz większym celom, do których zaliczamy:


- Stworzenie optymalnych warunków do treningów dla dzieci
- Wszechstronne przygotowanie do uprawiania sportu przez najmłodszych
- Kształtowanie odpowiednich postaw, przygotowanie psychologiczne
- Przygotowanie zawodników do kontynuowania gry w piłkę nożną
- Wypracowanie u dzieci fascynacji do piłki nożnej


Mocno postawiliśmy więc na wyciągnięcie dzieci z domów, sprzed komputerów i zaproponowanie alternatywnego sposobu spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Chcemy zaszczepić w nich bakcyla ruchu dla zdrowia, zdrowego współzawodnictwa i czerpania z tego radości.

Cel ten, ze wsparciem rodziców i władz Starego Sącza, krok po kroku udaje nam się osiągać. Świadczy o tym rosnąca ciągle popularność Klubu. Pozwala nam to powoli wprowadzać kolejne etapy, tj. stopniową selekcję pod względem umiejętności, nie rezygnując oczywiście z powszechności i nieograniczonej dostępności do zajęć dla każdego dziecka.

Dane kontaktowe

Klub Sportowy SOKOLIKI Stary Sącz

ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Prezes:

Paweł Marduła
+48 505 752 007

Vice-Prezes:

Maciej Jarzębak
+48 511 917 307

Adres email zapisy:
zapisy@sokolikistarysacz.pl

Adres email informacje:
sokoliki@sokolikistarysacz.pl