MENU

SOKOLIKI W PRZEDSZKOLACHProjekt SOKOLIKI W PRZEDSZKOLACH 


Nasi trenerzy przeprowadzają treningi pokazowe w przedszkolach w naszym regionie. 

Celem projektu jest pokazanie najmłodszym jak dobrze można się bawić a treningach piłki nożnej oraz jak ważny jest aktywny tryb życia.


Image


Zajęcia piłki nożnej w przedszkolu mogą być fantastyczną okazją do rozwijania umiejętności motorycznych oraz zdrowego stylu życia u najmłodszych.

1. Dostosowanie do wieku i umiejętności: Ważne jest, aby zajęcia były dostosowane do wieku dzieci i ich umiejętności. W przedszkolu, gdzie dzieci są bardzo młode, skupiamy się na prostych i zabawnych ćwiczeniach rozwijających koordynację ruchową.

2. Bezpieczeństwo: Nasze zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Dzięki wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu oraz piłek z miękkiego materiału zajęcia mogą być prowadzone zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz przedszkola.

3. Zabawa i interakcja: W tym wieku kluczowe jest to, aby zajęcia były przede wszystkim zabawne i stymulujące. Poprzez zabawę dzieci szybciej uczą się nowych umiejętności. Ćwiczenia są różnorodne i angażujące wszystkie dzieci.

4. Podejście pozytywne: Niezależnie od tego, jak dzieci wykonują ćwiczenia, każde zasługuje na pochwały. Podejście pozytywne pomaga budować pewność siebie i zachęca dzieci do dalszego rozwoju.


Zajęcia z naszymi trenerami są całkowicie darmowe więc jeśli w Twoim przedszkolu jest zainteresowanie treningiem pokazowym odezwij się do nas! 

Zajęcia prowadzone są w formie zabawowej z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Najważniejsza jest dla nas dobra zabawa! 

Dane kontaktowe

Klub Sportowy SOKOLIKI Stary Sącz

ul. Bandurskiego 14a, 33-340 Stary Sącz

Prezes:

Paweł Marduła
+48 505 752 007

Vice-Prezes:

Maciej Jarzębak
+48 511 917 307

Adres email zapisy:
zapisy@sokolikistarysacz.pl

Adres email informacje:
sokoliki@sokolikistarysacz.pl